کتابهای پرفروش
خانه درختی 117طبقه
۳۶۰۰۰۰ريال ۳۶۰۰۰۰ ريال

ناشر:هوپا

اندی،گریفیتس تری،دنتون

صداي بلندي همه‌جا مي‌پيچد. «پليسِ داستان اينجاست، زود در رو باز كنين! به ما درباره‌ي يه داستان احمقانه‌ي نقطه‌اي گزارش داده‌ان كه با پايان‌بنديِ غيرقانونيِ «همه‌چي خواب بود» تموم مي‌شه، توي همين خونه‌درختي! شما مظنون اصلي هستين و مقاومت بي‌فايده‌ست! ما درختتون رو محاصره كرديم!»

مشاهده جزییات و خرید

دانش و مردم :شماره (19) پاییز 1398
۲۵۰۰۰۰ريال ۲۵۰۰۰۰ ريال

ناشر:دانش مردم (دوره جدید)

مشاهده جزییات و خرید

مجله فرهنگی و اجتماعی دیلمان: شماره (10) 1398
۳۵۰۰۰۰ريال ۳۵۰۰۰۰ ريال

ناشر:مجله دیلمان

شماره جديد مجله ديلمان به “تاريخ جاسوسي در ايران” پرداخته است. اين شماره از ديلمان با تيتر روي جلد ” همزيستي مسالمت‌آميز جاسوسان مختلف المرام” پرونده اصلي خود را به اين موضوع مناقشه‌برانگيز اختصاص داده است. اين پرونده مفصل كه واقعيت‌هايي ناگفته از تاريخ صد ساله اخير ايران برايمان روايت كند دربردارنده گفتارها و ترجمه‌هايي از پژوهشگران متخصص اين دوره تاريخي است. از جمله عناوين اين شماره، آن راز مگوي ايران/ جاسوسان آب، نفت، اتم و موشك از چه مي‌گويند؟، گزارشي از درون مركز ماموريت مخفي ايران در سازمان سيا، تاريخ جاسوسي در ايران پس از انقلاب، جاسوس مصدق، جاسوس زيباي ايران/ ماجراي زني كه ناگهان مامور مخفي سيا از آب درآمد، جعبه سياه ايران/ گزارش تحقيقي از اسناد افشا شده ويكي ليكس درباره ايران، مذاكرات هسته اي جاسوسان دور ميز، پرونده جاسوسي برادران يزدي، جنگ جاسوسان در خاورميانه و … در اين شماره مقاله‌هايي ناب مي‌خوانيد از نوام چامسكي، جك استراو، جوليان برگر، شيرين هانتر، شاپور رواساني، كالين كنگواد، جفرسون مورلي و … همچنين مقالات، مصاحبه‌ها و گزارش‌هاي نابي در بخش‌هاي ديگر مجله داريم. ديلمان در اين شماره مطالب متنوعي را در بخش‌هاي زنان، جامعه، داستان، كتابنامه، نقدنامه، يادنامه و سفرنامه گنجانده است. نوشته‌هايي از مجيد دانش‌آراسته، هومن يوسف‌دهي، سعيد سلطاني، زهرا گودرزي، غلامرضا مرادي، علي ركني،مسعود ربيعي‌فر، شهلا زرلكي، نرجس محمد دوست، هومن صديقي، ايمان رنجكش، زهرا زارع، مهدي بازرگاني، امين حق‌ره، سميه زارع و … ديلمان در اين شماره خاطرات منتشر نشده هوشنگ منتصري (مترجم و سياست پيشه دوره پهلوي دوم) را براي اولين‌بار منتشر كرده است.

مشاهده جزییات و خرید

لیش ۱۳۴۸ : مجموعه داستان
۱۵۰۰۰۰ريال ۱۵۰۰۰۰ ريال

ناشر:طاعتی

ناصر،وحدتی

مشاهده جزییات و خرید

لحظه‌ی اوج: چگونه قدرت بخشیدن به زنان دنیا را تغییر می‌دهد
۳۷۰۰۰۰ريال ۳۷۰۰۰۰ ريال

ناشر:بهار سبز

ملیندا،گیتس

كتاب پيش رو، داستان فعاليت‌هاي بشردوستانه مليندا گيتس و بنياد گيتس و صداي اقشار مختلف زناني است كه به‌تنهايي صدايي ندارند و اينكه چگونه با قدرت بخشيدن به آن‌ها توانستند صداي خود را به دست آورده و تغييري ايجاد كنند.

مشاهده جزییات و خرید

در راستای کامیابی
۱۵۰۰۰۰ريال ۱۵۰۰۰۰ ريال

ناشر:طاعتی

جهانسوز،باقرزاده

مشاهده جزییات و خرید

شازده کوچولو
۱۸۰۰۰۰ريال ۱۸۰۰۰۰ ريال

ناشر:موسسه انتشارات نگاه

آنتوان‌،دوسنت‌اگزوپری

سال ۱۹۳۵، هواپيماي سنت اگزوپري، كه براي شكستن ركورد پرواز بين پاريس و سايگون تلاش مي‌كرد، در صحراي بزرگ آفريقا دچار نقص فني شد و به ناچار در همان‌جا فرودآمد. همين سانحه دستمايه الهام شازده كوچولو شد كه در آن شخصيت قهرمان داستان، خلباني بي‌نام، پس از فرود در بيابان با پسر كوچكي آشنا مي‌شود. پسرك به خلبان مي‌گويد كه از اختركي دوردست مي‌آيد و آنقدر آنجا زندگي كرده كه روزي تصميم مي‌گيرد براي اكتشاف اخترك‌هاي ديگر خانه را ترك كند. او هم‌چنين براي خلبان از گل سرخ محبوبش مي‌گويد كه دل در گرو عشق او دارد، از ديگر اخترك‌ها تعريف مي‌كند و از روباهي كه او را اين جا، روي زمين، ملاقات كرده است. خلبان و شازده چاهي را مي‌يابند كه آنها را از تشنگي نجات مي‌دهد اما در نهايت شازده كوچولو خلبان را در جريان تصميم خود قرار مي‌دهد و مي‌گويد تصميم گرفته به اخترك خانه‌اش بازگردد. اين اثر از معروف‌ترين داستان‌هاي كودكان و سومين داستان پرفروش قرن بيستم در جهان و همچنين يكي از پرفروش ترين كتاب هاي تمام دوران ها است. در اين داستان اگزوپه‌ري به شيوه‌اي سورئاليستي به بيان فلسفه خود از دوست داشتن و عشق و هستي مي‌پردازد. او طي اين داستان از ديدگاه يك كودك كه از سياركي به نام ب۶۱۲ آمده، پرسشگر سوالات بسياري از آدم‌ها وكارهاي آن‌ها است. اين اثر به بيش از ۱۵۰ زبان مختلف ترجمه شده‌ و مجموع فروش آن به زبان‌هاي مختلف از دويست ميليون نسخه گذشته‌است.

مشاهده جزییات و خرید

بیشعوری: راهنمای عملی شناخت و درمان خطرناک‌ترین بیماری تاریخ بشریت
۴۹۹۰۰۰ريال ۴۹۹۰۰۰ ريال

ناشر:تیسا

خاویر،کرمنت

آيا از اينكه همسايه‌تان زباله‌هايش را در جوي آب مي‌ريزد عصباني هستيد؟ آيا تابه‌حال پيش آمده كه در اداره‌اي براي گرفتن يك امضا روزها و ساعت‌ها در آمدوشد باشيد؟ آيا احساس مي‌كنيد برخوردهاي رئيس‌تان با شما توهين‌آميز است؟ تابه‌حال دلتان ‌خواسته يك صندلي را بر فرق پزشكي بكوبيد كه وقتي بعد از ساعت‌ها انتظار و پرداخت حق ويزيت كلان موفق به ديدارش شده‌ايد، بدون آنكه اجازه بدهد در مورد بيماري‌تان توضيحي بدهيد شروع به نوشتن نسخه كرده ‌است؟ آيا از ديدن مجري‌هاي تلويزيون عصبي مي‌شويد؟ آيا با شنيدن حرف‌هاي سياستمداران دچار رعشه و ناسزاگويي مي‌شويد؟ آيا وسوسه خفه‌كردن بزرگ‌ترهاي فاميل كه دائماً مشغول فضولي و نصيحت و بزرگ‌تري‌اند زياد به سراغتان مي‌آيد؟ با همكاران از زير كار دررو و زيرآب‌زن زياد دست‌به‌يقه مي‌شويد؟ آيا هر هفته دوستاني به سراغتان مي‌آيند كه بخواهند شما را به فعاليت تجاري يا آيين مذهبي جديدي دعوت يا دست‌كم چاكرايتان را باز كنند؟ رابطه‌تان با همسرتان چطور است؟ به فكر جداشدن از او هستيد يا آنقدر شرور است كه حتي جرئت جداشدن از او را هم نداريد؟ اگر پاسخ‌تان به اين پرسش‌ها مثبت است، اين كتاب براي شماست؛ زيرا شما با بي‌شعورها سروكار داريد و اين كتاب درباره پديده بي‌شعوري در جوامع كنوني است كه راهنماي عملي ارزشمندي براي شناخت و درمان بي‌شعوري، خطرناك‌ترين بيماري تاريخ بشريت و نحوه رفتار با مبتلايان به اين بيماري است. اما اگر پاسختان به پرسش‌هاي بالا منفي است، احتمالاً خطر جدي‌تري شما را تهديد مي‌كند... حتما اين كتاب را بخريد!

مشاهده جزییات و خرید

وقتی اضطراب حمله می‌کند: شناخت‌درمانی، مهارتهای جدید درمان اضطراب بدون مصرف دارو
۶۵۰۰۰۰ريال ۶۵۰۰۰۰ ريال

ناشر:نشر ذهن‌آویز

دیوید،برنز

در آغاز كتاب، اطلاعاتي درباره‌ي شناخت‌درماني و فوايد آن ذكر گرديده، از جمله اين كه "به كمك مهارت‌ها "شناخت‌درماني" جايي براي نااميدي و ناتواني در خصوص حال بد، احساسات و هيجانات منفي از قبيل اضطراب، فشارهاي رواني، خشم، كينه، افسردگي، احساس گناه، ناسالم، خفت، خجالت، و فقدان اعتماد به نفس و احترام به خود باقي نمي‌ماند ... ما مي‌توانيم با اندازه‌گيري "وضعيت موجود رواني" خود را با "وضعيت مطلوب رواني" مقايسه كنيم و مسير تغيير و تحول را ارزيابي نماييم". در بخش نخست كتاب دلايل ترس، اضطراب و نگراني تشريح مي‌شود و سپس در بخش دوم (الگوي شناختي)، شناخت باورهاي مخرب و نيز چگونگي اصلاح باورهاي مخرب تبيين مي‌گردد و روش‌هاي آن توضيح داده مي‌شود كه از آن جمله است: روش "چه مي‌شود اگر" (شناخت عواقب فرض‌هاي احتمالي در خصوص انواع اضطراب)، روش مبتني بر محبت، روش مبتني بر واقعيت، روشتهاي منطقي و علم معاني، روش‌هاي كمي، روش‌هاي مبتني بر شوخ‌طبعي (بذله‌درماني)، روش نقش‌گزاري و معنوي، روش‌هاي انگيزه‌بخش، و روش‌هاي ضد تنبلي و دفع‌الوقت كردن. بخش سوم كتاي تشريح "الگوي در معرض قرار دادن" است كه مجموعا سه الگو را شامل مي‌شود: 1- در معرض قرار دادن كلاسيك، 2- در معرض قرار دادن شناختي، 3- در معرض قرار دادن ميان فردي ترس از اشخاص. در بخش چهارم، الگوي احساس پنهان و روش آن بررسي شده است. اين روش شامل دو مرحله است: 1- شناسايي مساله و يا احساسي كه موجب ناراحتي مي‌شود، 2- ابراز كردن احساسات و برداشتن گام‌هايي به منظور حل مساله. در بخش پاياني كتاب نيز فهرستي از 40 روش براي از ميان برداشتن هراس‌ها ذكر گرديده است.

مشاهده جزییات و خرید

از حال بد به حال خوب: شناخت‌درمانی
۷۵۰۰۰۰ريال ۷۵۰۰۰۰ ريال

ناشر:نشرآسیم

دیوید،برنز

كتاب «از حال بد به حال خوب» نوشته‌ي دكتر «ديويد برنز» و ترجمه‌ي «مهدي قراچه‌داغي» است كه به شناخت‌درماني مي‌پردازد. در مقدمه‌ي كتاب آمده است: «كتاب حاضر درباره‌ي روشي انقلابي و درعين‌حال بي‌نياز از دارو براي درمان افسردگي است كه "شناخت‌درماني" ناميده مي‌شود. كلمه‌ي "شناخت" به مفهوم انديشه يا درك است. شناخت‌درماني مبتني بر نظريه‌ي ساده‌اي است كه مي‌گويد به جاي حوادث بيروني، افكار و طرز تلقي‌هاي شماست كه روحيه‌ي شما را شكل مي‌دهد. حتما متوجه شده‌ايد كه در هنگام ناراحتي، از خود و از جهان برداشت بدبينانه مي‌كنيد. در حالت افسردگي ممكن است بگوييد: "بي‌فايده است، من بازنده هستم، ديگر رنگ شادي را نخواهم ديد." در نگراني و هراس احتمالا اين فكر به ذهنتان مي‌رسد: "اگر كنترلم را از دست بدهم و سقوط كنم چه اتفاقي خواهد افتاد؟" هنگام بحث با همسرتان ممكن است به خود بگوييد: "چه خودخواه، چه از خود راضي." با آنكه افكار منفي به‌تنهايي اغلب اشتباه و غيرمنطقي هستند، به گونه‌اي فريبكارانه واقع‌بينانه به نظر مي‌رسند؛ به‌طوري‌كه گمان مي‌كنيد وضع به همان بدي است كه به نظر مي‌رسد. شناخت‌درماني مي‌تواند شما را از شر اين قبيل روحيات ناخوشايند نجات دهد و طرز تلقي مثبت‌تر و واقع‌بينانه‌تري در شما ايجاد كند.»

مشاهده جزییات و خرید

جادوی کار پاره‌وقت (رشد و پرورش در تجارت بازاررسانی شبکه‌ای)
۱۸۰۰۰۰ريال ۱۸۰۰۰۰ ريال

ناشر:ذهن‌آویز

جیمز،ران

اين كتاب، حاصل پياده‌سازي، ترجمه و ويرايش سخنراني‌ "جيم رآن" ـ مربي بازار رساني شبكه‌اي ـ است با عنوان اصلي "چگونگي رشد و موفقيت در بازرساني شبكه‌اي". در بخشي از اين سخنراني‌ آمده است: "نخستين هدف من در آغاز فعاليت، اين بود كه مي‌خواستم سودي كه از كار پاره‌وقت به دست مي‌آورم، برابر با درآمد حاصل از شغل ثابت‌ام باشد. اين مطلب، "جادوي كار پاره‌وقت" ناميده مي‌شود. براي مردم بسيار هيجان‌انگيز است كه يك كار پاره‌وقت را شروع كنند. كافي است فقط 10 تا 15 ساعت در هفته براي آن‌وقت صرف كنيد. اگر كارتان را درست انجام دهيد و برخي مهارت‌ها و تكنيك‌ها را ياد بگيريد، خيلي طول نخواهد كشيد كه درآمد حاصل از كار پاره‌وقت (به منظور ثروتمند شدن) با درآمد حاصل از شغل تمام وقت شما، برابر مي‌شود".

مشاهده جزییات و خرید

قلعه حیوانات
۱۸۰۰۰۰ريال ۱۸۰۰۰۰ ريال

ناشر:جامی

جورج،اورول

كتاب «قلعه‌ي حيوانات» اثر رمان‌نويس و روزنامه‌نگار مشهور، «جورج اورول»، را «امير اميرشاهي» ترجمه كرده است. اين رمان زباني ساده، روان و طنزآميز دارد. در جاي‌جاي اين كتاب به‌كرات با كاراكترهايي آشنا مي‌شويم كه هريك سمبل طبقه يا قشر خاصي از جامعه هستند. اورول در اين رمان براي به تصوير كشيدن هر يك از اين طبقات و قشرها از حيوانات استفاده مي‌كند. براي مثال بنجامين يكي از اين حيوانات است كه نماد آن قشر صوفي‌مآب جامعه است كه همواره منزوي است و اميدي به تغيير ندارد و يكي از كليدي‌ترين جملات كتاب مربوط به باورهاي او نسبت به لايتغير بودن زندگي است. در بخشي از متن اين كتاب مي‌خوانيد: «تنها بنجامين معتقد بود كه جزئيات زندگي طولاني‌اش را به خاطر دارد و مي‌داند همه‌چيز همان است كه هميشه بوده و بعدها نيز به همين منوال خواهد بود، زندگي نه بدتر مي‌شود و نه بهتر. او مي‌گفت گرسنگي و مشقت قوانين لايتغير زندگي است.» اين چيزي نيست جز محكوم‌كردن انقلاب‌هاي سوسياليستي توسط افرادي كه معتقدند ريشه‌ي استثمار و ستم طبقاتي همواره پابرجا خواهد بود و جامعه‌ي آرماني سوسياليست‌ها تحقق نخواهد پذيرفت. اورول خود جزو كساني بود كه به نقاط مختلفي سفر كرده و همواره كشورهاي سوسياليستي را از نزديك ديده بود. او از منتقدان انقلاب‌هاي سوسياليستي بود. نويسنده به‌خوبي توانسته در قالب يك داستان نمادين، بسياري از واقعيت‌هاي اجتماعي و سياسي يك جامعه را توصيف كند. كتاب حاضر را انتشارات «جامي» منتشر كرده و در اختيار مخاطبان قرار داده است.

مشاهده جزییات و خرید

تازه های کتاب

کتابهای ویترین

ریتم در موسیقی

حسن،زندباف
ناشر :
روزنه
قیمت : ۲۰۰۰۰۰ ریال

برادران رایت که بودند؟

جیمز،باکلی
ناشر :
جویا
قیمت : ۱۵۰۰۰۰ ریال

تست کاربر ماساژ

سوسن،شیرخورشیدی علی ...
ناشر :
نقش آفرینان باب ...
قیمت : ۴۰۰۰۰۰ ریال

وبلاگ خون آشام (2): باران جیغ بر جاده

پیت،جانسون
ناشر :
هوپا
قیمت : ۲۵۰۰۰۰ ریال

پول

یووال،نوح‌هراری
ناشر :
نون
قیمت : ۲۹۰۰۰۰ ریال

ذهن پول‌ساز فروشندگان حرفه‌ای

تونی،بازان ریچارد،ا ...
ناشر :
پل
قیمت : ۴۸۰۰۰۰ ریال

کاش جایی که بود؛ که نبود

افشین،صالحی
ناشر :
مهرنوروز
قیمت : ۱۳۰۰۰۰ ریال

تاریخچه مختصر زمان

استیون،هاوکینگ لنور ...
ناشر :
شرکت سهامی انتش ...
قیمت : ۱۵۰۰۰۰ ریال

اعجوبه قرن: شرح حال رومن گاری

دومینیک،بونا
ناشر :
ثالث
قیمت : ۳۸۵۰۰۰ ریال

1419نقشه‌برداری نظری

قاسمعلی،کشکولی
ناشر :
دانشگاه پیام نو ...
قیمت : ۱۳۵۰۰۰ ریال

آشپزی رژیمی: راهنمای کاهش وزن با خوراکی‌ ...

آوات،صلواتی
ناشر :
ذهن زیبا
قیمت : ۲۵۰۰۰۰ ریال

Essential Teacher Knowledge

Jeremy،Harmer
ناشر :
قیمت : ۱۰۰۰۰۰۰ ریال

IQB بیوشیمی (میکرو طبقه بندی شده)

فاطمه،طاهری مصطفی،م ...
ناشر :
خلیلی
قیمت : ۹۹۰۰۰۰ ریال

خودم را می‌سفرم

ژولیا،کریستوا
ناشر :
قطره
قیمت : ۵۰۰۰۰۰ ریال

519-مهاجرت

حبیب‌الله،زنجانی
ناشر :
سازمان‌ مطالعه ...
قیمت : ۷۵۰۰۰ ریال

رمزاندیشی و هنر قدسی

جلال،ستاری
ناشر :
نشر مرکز
قیمت : ۲۹۵۰۰۰ ریال

دیکتاتور

رابرت،هریس
ناشر :
نسل نواندیش
قیمت : ۳۶۹۰۰۰ ریال

جنوب بدون شمال : داستانهای زندگی مدفون

چارلز،بوکوفسکی
ناشر :
افق
قیمت : ۴۵۰۰۰۰ ریال

دونده‌ی هزارتو (2): گذر از جهنم

جیمز،دشنر
ناشر :
افق
قیمت : ۴۷۰۰۰۰ ریال

آلبر کامو

کانرکروز،اوبراین
ناشر :
خوارزمی
قیمت : ۲۰۰۰۰۰ ریال

دنیای آدم نباتی‌ها (1): مادر آدم نباتی

ضحی،کاظمی
ناشر :
هوپا
قیمت : ۱۷۰۰۰۰ ریال

تقویم جریده روزنامه

ناشر :
حوض نقره
قیمت : ۴۳۰۰۰۰ ریال

فلسفه علم‌شناختی

مارک‌جی،کین
ناشر :
ترجمان
قیمت : ۲۷۰۰۰۰ ریال

داستان‌هایی برای گوش سوم

لی،والاس
ناشر :
سایه سخن
قیمت : ۱۲۵۰۰۰ ریال

لذت رستوران داری

علی،سالمی
ناشر :
کلید آموزش
قیمت : ۳۲۰۰۰۰ ریال

بوطیقای ارسطو

سعید،هنرمند
ناشر :
چشمه
قیمت : ۴۰۰۰۰۰ ریال

مجله فرهنگی و هنری بخارا: شماره (134) آذ ...

ناشر :
بخارا
قیمت : ۵۵۰۰۰۰ ریال

کارت بازی فوتبال

ناشر :
ققنوس
قیمت : ۸۰۰۰۰ ریال

Super Minds Level 3

Herbert،Puchta Günt ...
ناشر :
Cambridge Unive ...
قیمت : ۶۰۰۰۰۰ ریال

ریاضیات از کجا می‌آید؟

جورج،لیکاف رافائل‌ا ...
ناشر :
آگاه
قیمت : ۸۵۰۰۰۰ ریال